Britishpedia slávi úspechy aj v Ázii. Známa herečka nešetrila slovami vďaky

Britishpedia slávi úspechy aj v Ázii. Známa herečka nešetrila slovami vďaky

05.01.2022 | Britishpedia a jej úspechy | Iveta Hricková

Encyklopédii Britishpedia sa podaril ďalší veľký úspech. Po presadení sa vo viacerých európskych krajinách získava dominanciu aj v Ázii.

Vybudovala si dobré postavenie na ďalšom významnom trhu, ktorý ešte väčšmi zvýšil jej renomé.

Tvrdá práca odmenená rastúcou popularitou

Centrála ázijskej pobočky Britishpedie sa nachádza v Malajzii. Okrem tejto krajiny zastrešuje encyklopédie významných osobností v Singapure a v Malajzii. Presadiť sa na tunajšom trhu je pre všetky firmy veľkou výzvou. Vyžaduje si to totiž tvrdú prácu a dokonalú znalosť miestnej kultúry. Našim kolegom sa podarilo zabodovať medzi konkurenciou a vďaka tomu slávia veľké úspechy. V Ázii si vybudovali silné renomé, preto sa o nich začali zaujímať i tunajšie médiá. Pridanie do encyklopédie je pre osobnosti známkou prestíže a rastie aj ich popularita. Držíme palce, aby sa im podarilo expandovať a robiť dobré meno Britishpedii rovnako v nasledujúcich mesiacoch.

Pocta pre slávnu malajzijskú herečku

Do zoznamu významných osobností nedávno pribudla ázijská herečka Juliana Sophie Evans. V Malajzii sa preslávila taktiež ako modelka a moderátorka. V televízii debutovala už ako dvanásťročná. V poslednom období sa zameriava na výrobu šperkov vlastnej značky, ktoré sa v Ázii tešia veľkej obľube. Práve Julianin talent a všestrannosť zaujali tvorcov Britishpedie a pripravili pre ňu veľmi milé prekvapenia. „Toto je definitívne jedna z najlepších udalostí roka 2021,“ herečka napísala na svoj instagramový profil a neskrývala nadšenie. Úspech mamičky trojročnej dcérky si všimli i médiá v zahraničí. O jej zaradení do encyklopédie malajzijských osobností sa tak dozvedeli priaznivci Evansovej z celého sveta. Tridsaťdva ročná ázijská hviezda je už teraz motiváciou pre mnohé mladé dievčatá.

Združujeme osobnosti z takmer desiatky krajín

Britishpedia má za sebou ďalší úspešný rok. Aktuálne sa čitatelia môžu zoznámiť s významnými osobnosťami zo siedmich krajín. V našej encyklopédii združujeme talentovaných ľudí zo Slovenska a Čiech. Vďaka tomu nadväzujeme na viac ako 170-ročnú tradíciu uchovávania životopisov významných osôb z rôznych odvetví.

Viac o projekte Britispedia - Encyklopédia osobnosti

Zdroj: thestar.com