Tip na víkend: Oslavy 110. narodenín a nový slovenský rekord?

Tip na víkend: Oslavy 110. narodenín a nový slovenský rekord?

27.04.2022 | Hotel Thermia Palace | Redakcia

Hotel Thermia Palace začne oslavy svojich 110. narodenín veľkolepo - krájaním najdlhšej torty na najdlhšom krytom moste na Slovensku.

Prvý 5* kúpeľný hotel na Slovensku - Thermia Palace, začne oslavy svojho 110. výročia, plné bohatého programu, slávnostným krájaním 110-metrovej torty na najdlhšom krytom moste na Slovensku. To všetko za sprievodu hudobnej skupiny Funny Fellows už 1. 5. 2022 o 15:00  hodine.

Veľkolepým otvorením osláv sa Thermia Palace zapíše do knihy Slovenských rekordov. Ku krájaniu doposiaľ najdlhšej zadokumentovanej narodeninovej torty na Slovensku je prizvaný i komisár z knihy Slovenských rekordov. :-)

Úvod do osláv 110-ročného piešťanského secesného kúpeľného hotela sa navždy zapíše medzi slovenské rekordy, no i do pamäti všetkých, ktorí sa krájania obrovskej torty na piešťanskom Kolonádovom moste zúčastnia.

Secesný hotel Thermia Palace je pýchou piešťanského Kúpeľného ostrova. Patrí do siete Ensana Health Spa Hotels. Tá zastrešuje 24 hotelov v piatich krajinách: Spojené kráľovstvo, Rumunsko, Česká republika, Maďarsko a Slovensko.

Hotely sú neobyčajnými nielen vďaka ich typickej pohostinnosti a špičkovým službám, ale hlavne vďaka tomu, že okrem relaxu ponúkajú i zdravotné benefity vzácnych prírodných zdrojov. Thermia Palace tak vyše 100 rokov priťahuje domácich aj zahraničných hostí pohostinnosťou, srdečnosťou personálu, špičkovými službami či vzácnou geotermálnou vodou a bahnom.

Od 1. mája Thermia Palace srdečne privíta všetkých, ktorí sa rozhodnú osláviť jej narodeniny a zažiť bohatý kultúrny program. Medzi najväčšie lákadlá patrí vystúpenie najznámejšieho slovenského folklórneho súboru Lúčnica, 5-chodová slávnostná večera v Grad Restaurant, otvorenie Muchovho apartmánu na počesť jedného z pravidelných hostí hotela – Alfonsa Muchu, vystúpenie Kataríny Hasprovej, Paper Moon Trio, Dominiky Titkovej a ďalší bohatý sprievodný program, o ktorom sa dočítate viac na www.ensanahotels.com/sk.