IMT SMILE, Jana Kirschner a PARA odštartujú v kostole Klarisiek projekt OFFLINE SPECIAL PLACE!

IMT SMILE, Jana Kirschner a PARA odštartujú v kostole Klarisiek projekt OFFLINE SPECIAL PLACE!

12.11.2021 | Koncerty slovenských hviezd | Redakcia

Bratislava sa môže v decembri tešiť na tri unikátne koncerty. Nový klubový projekt OFFLINE štartuje hudobné udalosti na nevšedných miestach.

Počas prvých troch koncertov sa predstaví slovenská hudobná špička, ktorú podporí i známy DJ.

Nový koncept koncertného klubu OFFLINE SPECIAL PLACE prináša koncerty v netradičných priestoroch. Pilotná séria trojkoncertov sa uskutoční už v decembri tohto roka, a to v exkluzívnom priestore kostola Klarisiek. I keď spojenie kostola a predvianočného času indikuje, že by sa mohlo jednať o vianočne ladené podujatia, koledy nie sú v pláne! Klarisky sa premenia na párty miesto, plné dobrej muziky a skvelej zábavy.

Sériu koncertov otvorí 15.12.2021 speváčka a skladateľka Jana Kirschner. Štvrtok 16.12.2021 bude patriť bratislavskej kapele PARA a edíciu decembrových koncertov 17.12.2021 uzavrie aktuálne najúspešnejšia hudobná skupina IMT SMILE. Návštevníci podujatia sa môžu tešiť na najznámejšie songy populárnych interpretov, ale i na netradičné party verzie ich hitov. Keďže sa celý projekt, a to nielen pilotné koncerty, bude niesť v klubovom duchu, po koncertoch budú pokračovať parties s Laci Strike DJ setom.

Kapacita priestoru, v ktorom sa koncerty uskutočnia je limitovaná a bude prebiehať v režime KZ - kompletne zaočkovaní. Vstupenky a ďalšie informácie  sú dostupné na www.vivien.sk a www.offline.wtf

Termíny OFFLINE SPECIAL PLACE koncertov v kostole Klarisiek:

streda 15.12.2021 - JANA KIRSCHNER, štvrtok 16.12.2021 – PARA, piatok 17.12.2021 - IMT SMILE