Dobré správy pre všetkých psíčkarov. Ich miláčikovia dostanú v hoteloch originálny bonus!

Dobré správy pre všetkých psíčkarov. Ich miláčikovia dostanú v hoteloch originálny bonus!

24.05.2021 | Hotelové maximum pre psov | Iveta Hricková

Psíky sa stali ďalšími členmi mnohých rodín. Pre tých, ktorí s nimi zažívajú každý deň veľa radostí i starostí, to nie je žiadna prázdna fráza.

Za kvantum lásky a šťastia, ktoré nám rozdávajú, ich chceme odmeniť špeciálnou pozornosťou. A presne v tomto je nápomocná aj jedna luxusná značka posteľnej bielizne.

Župany v prestížnych hoteloch

Anglická spoločnosť Tielle Love Luxury sa už roky zaoberá výrobou textilu pre hotely. V ich ponuke nájdete posteľnú bielizeň, uteráky, župany, ozdobné obliečky či deky. Jednoducho všetko, čo dobrému hotelu dodáva nezameniteľný pocit domova. Aktuálne však do portfólia pridali ďalší produkt - župany pre štvornohých miláčikov. Na túto ponuku zareagovali viaceré luxusné ubytovacie zariadenia vo Veľkej Británii. Psíky si môžu užiť spomínané pohodlie napríklad v Savoyi, Connaughte, Dorchestri a Rosewoode. Známe reťazce chcú nateraz ponúkať psie oblečenie výlučne v londýnskych pobočkách, no neskôr ich plánujú rozšíriť aj do iných hotelov, ktoré sú súčasťou ich siete.

Spĺňajú najprísnejšie kritériá

Psie župany v hoteloch majú byť k dispozícii v niekoľkých veľkostiach. Malé župany ponúkajú v bielom prevedení a zdobené sú čierno-bielym vzorom. Hoci ide o modely pre štvornohých zákazníkov, firma Tielle Love Luxury vonkoncom nešetrila na ich kvalite. Použitá látka musela spĺňať vysoký štandard, preto je mäkká, nadýchaná a výsledný županček štýlový, s jednoduchým zapínaním. Nepochybne si ho obľúbia všetci klienti-psíčkari, pričom vybrané hotely získajú i dalšie plusové body.

Pohodlie po kúpaní

Majitelia hotelov, ktoré využívajú tento originálny nápad v praxi, prezradili, že chcú ponúknuť rovnaké pohodlie aj štvornohým zákazníkom. Väčšina ich klientov dopraje svojim psíkom po náročnom dni kúpeľ či sprchu. Psy sú ale neraz z domu zvyknuté oddychovať v župane, vďaka ktorému sa rýchlejšie usušia. Okrem toho, že psíky v nich vyzerajú maximálne rozkošne, netreba zabúdať na ďalšiu praktickú stránku. Vďaka županom nezostáva po kúpaní na posteľnej bielizni toľko chlpov a ani nenavlhčia posteľ ich majiteľom.

Prichádzajú s rôznymi kreatívnymi nápadmi

Dovolenky so psíkmi sa stali bežnou súčasťou mnohých ubytovacích zariadení. Hotely za ich pobyty pýtajú od 10 do 50 eur za noc, v závislosti od krajiny a samotnej siete hotelov. Ponúkajú tiež rôzne protislužby, ktoré by presvedčili majiteľov chlpáčov, aby si vybrali bývanie práve u nich. Samozrejmosťou sa stala miska s vodou u strava. Podaktoré hotely ponúkajú aj pelechy na spanie, prípravu dobrôt či hračku, ktorú si môže psík vziať domov. Podnikatelia v tejto oblasti vycítili možnosť na dobré zárobky, čiže sa snažia vyjsť klientom v ústrety a pripraviť pre nich rôzne prekvapenia. Treba povedať, že sa im to aj darí.

Viac fotografií nájdete TU