Neodolateľná ponuka: Celoročný pobyt v raji na Maldivách

Neodolateľná ponuka: Celoročný pobyt v raji na Maldivách

28.11.2020 | All You Can Stay | Iveta Hricková

All Inclusive pobyty majú silnú konkurenciu. Dovolenkové rezorty sa predbiehajú v nápadoch, ako pokryť straty z mimoriadne slabej turistickej sezóny. Na Maldivách prišli so zaujímavou akciou, vďaka ktorej obsadia svoju kapacitu počas celého roka.

Dvanásť mesiacov dovolenky bez limitov

Luxusný maldivský rezort Anantara Veli prišiel s lákavou ponukou. Pre turistov pripravili špeciálnu akciu, nazvanú „all you can stay“. Tento exkluzívny balíček zahŕňa 365 nocí v jednom z ich apartmánov. Rezervácia bude platiť od 1. januára do 31. decembra a je na klientovi, či sa rozhodne zostať na Maldivách celý rok, alebo bude svoj bungalov využívať iba počas pravidelných dovoleniek. Dovolenkári za pobyt pre dve osoby zaplatia približne 30 000 eur. Poukaz na túto jedinečnú ponuku nie je prenosný, aby nedochádzalo k zneužívaniu a predaju krátkodobých pobytov iným osobám.

V cene máte raňajky a ďalšie služby

Exkluzívne bývanie priamo na pláži nie je jedinou výhodou, ktorú obdržíte ako súčasť tohto ročného balíčka. V jeho cene sú totiž zahrnuté i raňajky, vstup do bazéna, posilňovne, doprava z hlavného ostrova na miesto pobytu, ako aj 25% zľava na jedlo a nápoje z hotelovej reštaurácie. Niektoré luxusnejšie apartmány majú tiež vlastný, menší bazén, do ktorého sa dostanete priamo zo svojej kúpeľne. Počas pobytu sa istotne nebudete nudiť. Animátori majú pre vás pripravených množstvo zaujímavých aktivít. Pokojne sa vyberte na plavbu okolo ostrova, alebo si zaplávať, šnorchlovať, vyskúšať surfovanie či windsurfing, prípadne otestovať niektoré z menších športových ihrísk.

Ideálna ponuka pre digitálnych nomádov

Predstavte si, že sa ráno zobudíte, pokocháte sa východom slnka nad morom a potom sa pôjdete prejsť či prebehnúť po ostrove. Po malej rozcvičke vás budú čakať vynikajúce raňajky a po nich sa spokojne vyberiete do bungalovu. Sadnete si k počítaču a pustíte sa do práce. Ak budete potrebovať pauzu, jednoducho zoskočíte z terasy priamo do mora. Presne takúto jedinečnú možnosť ponúka maldivský rezort digitálnym nomádom. Tí nebývajú viazaní na jedno pracovné miesto, a práve takéto ponuky sú pre nich ako šité na mieru. Majitelia rezortu očakávajú, že svojim „all you can stay“ balíčkom oslovia tiež podnikateľov, ktorí si môžu rozdeliť pracovnú dobu medzi život na tichom ostrove a rokovania v kancelárii.

K dispozícii je 67 bungalovov

Jedna noc pre dve osoby vás v tomto exkluzívnom rezorte vyjde na 82 eur. Pri cene pobytov na ostatných maldivských ostrovoch je táto suma veľmi priaznivá, vďaka čomu je o túto netradičnú ponuku veľký záujem.

Rezort Anantara Veli sa rozhodol zaradiť do špeciálnej akcie všetkých svojich 67 bungalovov. Týmto šikovným ťahom si zabezpečia stopercentnú obsadenosť hotela počas celého roka, čo sa ne(po)darí ani tým najznámejším hotelom. Aj keby v oblasti cestovného ruchu pretrvávala nepriaznivá situácia, nemusia sa báť o zárobok a vedia zabezpečiť chod celého rezortu. Zdá sa, že takýto chytrý nápad budú nasledovať aj ich konkurenti a minimálne časť svojej kapacity ponúknu do predaja práve formou „all you can stay“ pobytov.

 

Nech sa páči, ďalšie fotografie z tejto unikátnej destinácie nájdete TU